I. Županijska Liga 2017. - Raspored

I. liga 2021. – raspored

 

I. ŽUPANIJSKA LIGA 2021.

Propozicije/pravila za županijsku ligu 2021.

Ekipe 2021.

Redoslijed igrača

BRODSKA POSAVINA

GEO MONT

INFOLINK 1

MIKROPROMET

OPTIMISTI

SIMPO EU

TK NOVA GRADIŠKA 1

TK NOVA GRADIŠKA 2

TK NOVA GRADIŠKA 3

Kola

I KOLO 05.05. 16:00h

1.SIMPO EU TK N. GRADIŠKA 3
2.INFOLINK 1GEO MONT
3.OPTIMISTITK N. GRADIŠKA 2
4.MIKROPROMETBRODSKA POSAVINA
Slobodna: TK NOVA GRADIŠKA 1

II KOLO 12.05. 16:00h

1.TK N. GRADIŠKA 2MIKROPROMET
2.GEO MONT OPTIMISTI
3.TK NOVA GRADIŠKA 3INFOLINK 1
4.TK N. GRADIŠKA 1SIMPO EU
Slobodna: BRODSKA POSAVINA

III KOLO 19.05. 16:00h

1.INFOLINK 1TK N. GRADIŠKA 1
2.OPTIMISTITK N. GRADIŠKA 3
3.MIKROPROMETGEO MONT
4.BRODSKA POSAVINATK N. GRADIŠKA 2
Slobodna: SIMPO EU

IV KOLO 26.05. 16:00h

1.GEO MONTBRODSKA POSAVINA
2.TK N. GRADIŠKA 3MIKROPROMET
3.TK N. GRADIŠKA 1OPTIMISTI
4.SIMPO EUINFOLINK 1
Slobodna: TK NOVA GRADIŠKA 2

V KOLO 02.06. 16:00h

1.OPTIMISTISIMPO EU
2.MIKROPROMETTK NOVA GRADIŠKA 1
3.BRODSKA POSAVINATK NOVA GRADIŠKA 3
4.TK NOVA GRADIŠKA 2GEO MONT
Slobodna: INFOLINK 1

VI KOLO 09.06. 16:00h

1.TK NOVA GRADIŠKA 3TK NOVA GRADIŠKA 2
2.TK NOVA GRADIŠKA 1BRODSKA POSAVINA
3.SIMPO EUMIKROPROMET
4.INFOLINK 1OPTIMISTI
Slobodna: GEO MONT

VII KOLO 16.06. 16:00h

1.MIKROPROMETINFOLINK 1
2.BRODSKA POSAVINASIMPO EU
3.TK NOVA GRADIŠKA 2TK NOVA GRADIŠKA 1
4.GEO MONTTK NOVA GRADIŠKA 3
Slobodna: OPTIMISTI

VIII KOLO 23.06. 16:00h

1.TK NOVA GRADIŠKA 1 GEO MONT
2.SIMPO EU TK NOVA GRADIŠKA 2
3.INFOLINK 1BRODSKA POSAVINA
4.OPTIMISTIMIKROPROMET
Slobodna: TK NOVA GRADIŠKA 3

IX KOLO 30.07. 16:00h

1.BRODSKA POSAVINA OPTIMISTI
2.TK NOVA GRADIŠKA 2 INFOLINK 1
3.GEO MONTSIMPO EU
4.TK NOVA GRADIŠKA 3TK NOVA GRADIŠKA 1
Slobodna: MIKROPROMET

0 comments on “I. liga 2021. – rasporedDodaj svoj →

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Tenis klub Brod