Ekipe 2019.

Sudionici lige – Ekipe i redoslijed igrača 2019.

 

L  I  G  A

„BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE“

 

I LIGA

Br. Ekipa Kapetan Tel. Redoslijed
1. MIKROPROMET KRAINOVIĆ 091-111 5666 Abramović,

Oreč,

Krajnović I.,

Grško

2. OPTIMISTI GOLENIĆ 091-510 9861 Bilić,

Alfeldi,

Golenić,

Huljić,

Gajšek,

Garić

3. INSTALOGRADNJA GLAVIĆ 098- 9241 589 Drčelić,

Vukelić,

Lukić,

Čića,

Damjanović,

Glavić,Ereš,

Đurić,

Ćulap

4. KLS GRANIT-GRANIČAR ZIRDUM 099-595 4707 Kelić,

Zirdum,

Kovačević,

Šlibar,

Sojčić,

Popić,

Dežmić

5. INFOLINK 1 HASIĆ 091- 4433 646 Matković,

Lučanović,

Hasić,

Kolobarić

 6. ŠPRAJC THD ŠPRAJC 091-273 4732 Škrinjar,

Šprajc,

Ignjatović,

Šokić,

Lovrić,

Čosić,

Prkačin,

Novak

7. TK NOVA GRADIŠKA 1 BRČIĆ 095-837 1474 Kožulj V.,

Magdić,

Brčić,

Vucanović

8. TK NOVA GRADIŠKA 2 LONČARIĆ
099-367 2199 Pribanić,

Tusić,

Lončarić,

Piškulić

 

II LIGA

 

Br. Ekipa Kapetan Tel. Redoslijed
1. TK NOVA GRADIŠKA 3 NIKIFOROV 091- 565 2625 Mendel,

Jović,

Gloković,

Prpić,

Nikiforov

2. ASPIRA JAKOVINA 098-263 003 Šehrić,

R. Marić,

Majdančić,

Ljubović,

Marić Z.,

Blažević,

Jakovina

3. OTPREMA ĐURĐEVIĆ 098-432 353 Katavić,

Gačić,

Valić,

Đurđević,

Topić,

Čmelješević,

Bradić,

Milušić,

Horvarin,

Vrdoljak,

Majić I.,

Majić B.,

Horvatović B.

4. SVJETLOST TOKIĆ 098-295 496 D. Knežević,

Jeličić,

Knežević,

Tokić,

Suvajac

5. BRZI I ŽESTOKI PAVLINOVIĆ 091-2369 369 Starčević,

Šimić,

Čop,

Pavlinović,

Špiranović,

Pavičić

6. GEO-MONT JIRA 097-7125 171 Bitunjac,

Jira,

Daidžić,

Mišić,

Galić

7. HOTEL PARK BABIĆ 098-263-132 Babić,

Čuljak,

Vujeva,

Krainović M.,

Mimica,

Buljan

8. INFOLINK II MARTINOVIĆ 091-506 4741 Plazanić F.,

Plazanić A.,

Martinović,

Sokolović,

Čosić,

Avramović

III LIGA

 

Br. Ekipa Kapetan Tel. Redoslijed
1. SIMPLEX BOGUNOVIĆ 098-340 120 Bogunović,

Zovko,

Stanić S.,

Stanić R.,

Mišić T.

2. VODO MONT KNEŽEVIĆ 099- 666 6607 Veočić,

Knežević,

Pavlović,

Đurđević,

Šimić

3. TOP GAN MARGETA 091-521 5456 Margeta,

Stilinović,

Relić,

Stipešević,

Barić,

Šutalo

4. Z.P.ALKAR LOVRIĆ 099-710 4556 Plivelić,

Marić D.,

Lovrić,

Šimić,

Škegro

5. TOP SERVISERI BARIŠIĆ 098- 983 6657 Barišić,

Martinović,

Berketa,

Živić,

Marković,

Vidaković,

Liović,

Horvatović

6. MLADOST ĐUKIĆ 098-263 273 Ciglar,

Kormendy,

Lovreković,

Krbavac,

Rogić,

Đukić

7. BROD-PRO INŽENJERING ŽUPAN 097 616 4566 Potocki,

Barišić,

Rukavina,

Blajer,

Župan

8. MERAKLIJE MAMIĆ 091-584 6666 Mamić,

Travljanin,

Vukasović,

Kosec,

Čerenko

 

9. RESTORAN GROZD DANKIĆ 099- 803 7495 Tuličić,

Tolić,

Bajan,

Đuričić,

Dankić,

Pavičić

 

VODITELJ LIGE:
Buljan
091/536-0544

0 comments on “Ekipe 2019.Dodaj svoj →

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.